Prva ŽMNL: Tin i Puntamika uz maksimalan učinak...

Puntamika i Tin novim pobjedama nastavljaju i nakon osam kola čvrsto na tronu Prve ZD županijske lige malog nogometa...

Duvnjak, Sarić i klapa su slavili nad postavom Young Boysa, 4-1, dok su Burčul, Čurčija i ekipa svladali 8-5 u golijadi na Mocirama tradicionalne rivale sa Smiljevca.

SVETI ANTE - TIN 5:8

SVETI ANTE: Ban, Oljica, Zrilić, Čirjak 1, Žuža 1, Prenđa, Škara 1, Lipotica 2, CVukorepa.

TIN:Čurčija, Jakušić 2, Gegaj, Burčul 2, Baščevan 2, Tulumović 1.

YOUNG BOYS - PUNTAMIKA 1:4

YOUNG BOYS: Zrilić, Duvančić, Števanja, Šendula 1, D. Ilić, Duspara, Lukačević, N. Ilić, Bakić, Jovančević.

PUNTAMIKA: Sarić 1, Duvnjak 1, Lovretić 1, Zelić, Dunić 1, Vukoša, Dražević.

VRSI - POLJICA 3:1

VRSI: Mario Jarmanović, T. Bačić, Bugarija 1, K. Bačić, M. Jarmanović 2, Sorić, Marušić.

POLJICA: Predovan, Kojić, Jurlina, I. Vučković, T. Vučković 1, V. Vučković, Knežević, Kevrić, Knežević.

PLOVANIJA - GAUNI 5:4

PLOVANIJA: Šušić, Margarin 3, Škibola 2,Kresović, Bilaver, Genda, S. Sušić, Glavan, Čulina.

GAUNI: D. Kulaš, L. Kulaš, Čirjak 1, Birkić 1, Mikulić 1, Mitrović, Vidaković, Mikas 1, Jurjević.

UGLJAN - PAKLENICA 6:2

UGLJAN: Svorcina, Pavin 1, Kolega 2, Kombura, Kresović 2, Šimunov 1, Belić, Melada.

PAKLENICA: Bezmalinović, Nikpalj, Dokoza 1, Jukić 1, Milovac, Jukić, Jurlina, Njegovan, Marasović.

PLOČA - KONTRA 3:1

PLOČA: Škoda, Kresović, Kapetanović, Šarić 1, Zdrilić 1, Jurjević, Babić, Volpi 1, Anić.

KONTRA: Samodajev, Kapović, Nović 1, Gospić, Vulić, Škunca, Novaković, Erceg, Vulić, Galov.

VAROŠ - IDASSA NADIN 5:2

VAROŠ: Nonković, Plecić, Klarin, Vukić, Bugarija 2, Krajačić, Radman 3, Baričić, Perišić.

IDASSA NADIN: Tokić, Klarin, Škugor, Šamija 1, Remšak, Lukić 1, Orlović, Šimić, Mandić, Mrkić.

POREDAK: Puntamika i Tin 19, Varoš 18, Ugljan, Ploča i Plovanija 13, Young Boys 10, Vrsi i Poljica 9, Paklenica, Idassa Nadin i Kontra 8, Sveti Ante, Ploča 7, Gauni 4 boda.

Komentari

Najnovije

Iz ove kategorije

Zadnje komentirano