S ALKARIMA BEZ PRIPETAVANJA: Uvjerljiva pobjeda Zadrana...

Košarkaši Zadra u dvoboju 7. kola HT Premijer lige svladali su u srijedu navečer momčad sinjskog Alkara rezultatom 99-71.

Domaćini su se od samog početka nametnuli kao favoriti pa su već nakon prve četvrtine imali dvoznamenkastu prednost 24-12, dok se na poluvrijeme otišlo vodstvom domaće momčadi 50-31.

Gostujuća momčad bolje je otvorila treću dionicu te su uspjeli doći do zaostatka na 11 koševa (55-44). No, tada učenici Ante Nazora opet pojačavaju ritam i krajem treće četvrtine odlaze na plus 22...

Luka Božić s 22 koša bio je prvi strijelac momčadi s Višnjika, dok je u redovima Alkara najefikasniji bio Vučić sa 16 koševa

Zadar – Alkar 99:71

(24:12,26:19,27:24,22:16)