PRVA LIGA ZD FUTSALA: Tin zaplesao na tronu poretka...

I Varoš Zara dental centar i Vrsi Riba nekretnine poraženi su u 16. kolu Prve županijske malonogometne lige, čime su u prvenstvu prepustili tron najbližim pratiteljima, momčadi Tina...

Evo i rezultata:

TIN - SAMBA 3:2

TIN: Čurčija, Kresović 1, Vulić, Katalinić, Kolega, Vukičević, Burčul 1, Baščevan 1, Čačić, Kožul.

SAMBA: Kovačević, Bratović 1, Baljak, Barić, Zdrilić, Dundović 1, Proroković, Š. Kovačević.

PLOČA - PLOVANIJA 3:3

PLOČA: Škoda, Mršić, Prtenjača 1, Kapetanović, Šarić, Jurjević 1, Volpi, Anić 1.

PLOVANIJA: Dražević 1, Margarin, Ivandić 1, Juričić, Rukavina, Dominović, Baždarić, Šušić, Glavan 1.

PAKLENICA - UGLJAN 7:2

PAKLENICA: A. Jukić 2, J. Jukić 3, Trošelj, Milovac 2, Jurlina, Eldić, Š. Jurlina, Njegovan.

UGLJAN: Švorcina, Belić 1, Kolega, Brkić, Ninčević, Perić, Brkić 1, Melada.

STANOVI - KONTROL BIRO AR 1:2

STANOVI: Ivančić, Perica, Marković, Đikić 1, Tikulin, Sentić, Mandić, Sladić, Zrilić, Rožić, Čirjak, Pahljina.

KONTROL BIRI AR: Šušić, Horvat, Zanki, Anić 2, Šarić, Čule, Genda, Bašić.

IDASSA NADIN - VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 3:2

IDASSA NADIN: Mišković, Drlja 1, Gagula 1, Remšak, Šućur, Stojanov, Ješe 1, Čulina, Orlović.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Baričić, Klarin 1, Vukić, Bugarija, Krajačić, Radman, Tulumović, Vuković 1, Novaković.

VRSI RIBA NEKERTNINE - PUNTAMIKA 0:5

VRSI RIBA NEKRETNINE: M. Jarmanović, Bačić, Majić, M. Bačić, K. Bačić, Peranić, Sorić.

PUNTAMIKA: Bjeliš, Dunić 3, Lovretić 1, Nović 1, Zelić, Duvnjak, Vukoša.

POREDAK:

Tin 37, Varoš Zara dental centar 36, Vrsi Riba nekretnine 35, Kontrol biro AR 32, Samba 25, Idassa Nadin 24, Puntamika 23, Gauni 18, Plovanija 18, Poljica 17, Paklenica 14, Ploča 13, Stanovi 12, Ugljan 8 bodova.

DRUGA ŽMNL

Rezultati:

MNK Sveti Mihovil Galovac - MNK Raštane Kanela 3:2

MNK Visnjik - MNK Tornado B. 3:3

MNK Primorac LJ. - MNK Bali 4:0

MNK Mali Caffe Smiljevac - MNK Kontra 1:4

MNK Young Boyss - Malonogometni klub Sveti Ante Zadar3:5

MNK Dasiaddo - Malonogometni klub " BILI BRIG " 1:2

MNK Murvica - MNK Brodarica 4:2

TREĆA ŽMNL

Rezultati:

Skupina A

MNK Bodulero - MNK RUPALJ 2:2

MNK Termin - MNK Mala Rava 0:3

MNK Raštane Donje - MNK Ljevica Zadar 2:3

MNK Sukošan - MNK Voštarnica 3:4

MNK Zaton - MNK Briševo 4:0

MNK Privlaka 2017 - MNK Mladost 4:6

Skupina B

MNK Val De Ghisi - MNK Crvene kuće 0:3

MNK Zemunik - MNK Krneza 3:3

MNK Aenona - MNK Ražanac 1:4

MNK Sv Ante Visočane - MNK SV.Pavao Novi Bokanjac 5:4

MNK Valencia - MNK Poljica Brig 4:11

Futsal Klub Slivnica - MNK Sinjoretovo 0:1.

Komentari

Najnovije

Iz ove kategorije

Zadnje komentirano