AŠK: Limačica Karla Žilić 5. na Prvenstvu Hrvatske u višebojima!

Prvog dana Prvenstva Hrvatske u višebojima sjajna Karla Žilić osvojila je 5.mjesto u konkurenciji 24 limačice s ukupnim zbrojem bodova 853. Tako je Žilić bila peta u utrci na 200m s osobnim rekordom 31.24, treća u skoku u dalj s 4.16 i sedma u bacanju vortexa sa 25.00 metara... Bravo Karla!

Kadetkinja Kate Nižić prvog dana šestoboja popela se na 4. mjesto u 3 discipline, u utrci 100prepone istrčala je 16.28s što joj je osobni rekord i peto mjesto, u skoku u vis skočila je 1.57cm također s novim osobnim rekordom zauzela 3. mjesto dok je u bacanju kugle s rezultatom 9.20m bila 4. Kadet Emilio prvog dana osmoboja otvorio je natjecanje petim mjestom u utrci na 100m gdje je ostvario rezultat 12.82s u skoku u dalj bio je 3. s rezultatom 5.55m, u utrci na 300m bio je 3. sa 39.85s i u bacanju kugle 4kg bio je 4. sa rezultatom 9.03m. U ukupnom poretku nakon 4 discipline Emilio je zauzeo 3.mjesto poretka.

-Također čestitamo našim sportskim prijateljima iz AK Alojzije Stepinca na osvojenoj brončanoj medalji, malom Dorijanu Jurešiću, Ivoni Petešić Frki na 9. mjestu te Natali barišić na 19.mjestu- poručili su iz AŠK Zadar...